من معمولن ی سری فیلم توی ADM به صورت آماده دانلود دارم. روز اولی ک نت قطع شد من ۲۸۰۰ تمن پول ۱ گیگ یک روزه دادم(ک شدیدن ب صرفه بود:|) و برای عاخرین بار اینستا و . رو چک کردم. بعد ک اونا دیگ اپدیت نشدن شروع کردم ب دانلود چیزایی ک بود و تا تونستم پولمو زنده کردم

فیلم جوکر هم جزو همونایی بود ک دان شدن و بالاخره دیده شد!

در کل ب نظرم شدیدن فیلم خوبیه و هم معنی و مفهوم داره واقعن، هم یه تصور دیگ ای از جوکر ب عادم میده و دو طرف داستان رو ب عادم نشون میده. خوش ساخته. از اون بازی با گرمی و سردی تصویرها ک من خعلی دوست دارم هم دارع:))

البت بزا صادق باشم، تو قسمت هاییش داشت خوابم میبرد! البت خستگی خودم هم تاثیر داشت ولی ب نظر انگار یکم زیادی خطی شده بود داستانش! ولی تهش تو ذهن عادم نمیمونه اونقدر ک در کل خوبه:)

پ.ن: عاقا ما پدرمون در اومد تا خاستیم با مَه راجع ب این فیلم صوبت کنیم:| تازه حق مطلب هم ادا نشده ب نظرم از لحاظ روحی نیاز دارم با صدای داغونم در موردش ویس بدم بهش:)) #پیام‌رسان_هارا_آزاد_کنید :||

+حالا ک دارم نظر میدم بزا در مورد البوم جدید کلدپلی هم بگم. ترک "بنی آدم" اصلن چیزی نبود ک تصور میکردم! چیزی ک بیشترین انگیزه رو برای دانلود بهم داد و در عاخر نا امیدم کرد. البت من کلن عادم لیریکس دوستی هستم و موسیقی خالی معمولن حوصله ام رو سر میبره! در کل بیشتر خوشحالت میکرد که واو!یکی در سطح بین المللی و خفن بودن کلدپلی یه قطعه ای ک فارسی خونده شده رو دارع. تآمآم. قطعه orphans هم خعلی خوبه، و هنگامی ک تو کنسرت خونده بشه بهتر هم میشع حتی. چ قدر هم ک قراره من برم کنسرتشون:))

پ.ن:اضافه میکنم ک قطعه BroEn هم خعلی خوبه. بری توی کلیسا با یه عالمه عاقا و خانوم سیاه پوست میانسال و پیر باشی، پشت پیانو بشینی و همه باهم اینو بخونین :)

#American_dreams

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها